Hakkimizda

İdeal Kiloya Giden Yol: Zayıflarız.com

Zayiflariz.com, çeşitli diyet listelerinden yiyeceklerin zayıflama üzerindeki etkilerine, besinlerin kalori değerlerinden kilo vermenin püf noktalarına kadar, forma girmek ve formda kalmak isteyenlerin aradığı bilgileri barındıran zengin içerikli bir platform. Kısaca burada yok yok! Muhtevasında kilo vermeye dair akılları karıştıran sorulara doyurucu cevapların yer aldığı Zayiflariz.com, sağlıklı beslenme adına merak edilenleri bir bir aydınlatmak, kişilerin hedeflediği kiloya ulaşmalarına destek olmak amacıyla kuruldu.

Yani bu site siz kilolarınızı şutlayın, sonra da zaferinizi kutlayın diye hizmet veriyor.

Verilmedik Kilo Kalmasın!

Tabii ki istenmeyen kilolardan bahsediyoruz. Yoksa iskelete dönün de sağlığınız bozulsun istermiyiz hiç? Asla!

Şu besin kilo aldırır mı?, zayıflatır mı? Hangi diyet nasıl uygulanır ve uygulanırken nelere dikkat edilmelidir, serbest ve yasak olan besinler nelerdir? Diyette başarı nasıl sağlanır? İdeal kilo nasıl korunur?

Sen de yaz yaz yaz bi kenara bütün sorularını. Zira bu ve daha yüzlerce sorunun cevabı tam bulunduğun yerde. Üstelik akıcı bir anlatımla kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Öyle robot gibi takılmak, ‘şunu ye, bunu yeme’ diye komut vermek yok. Burada biz bizeyiz ve o kilolara haddini bildireceğiz, hiç merak etmeyin!

Siz ulaşmak istediğiniz kiloya giden yolda yürürken biz elinizi tutacağız, her adımda size eşlik edecek ve sizi kapıya kadar teslim etmeden bırakmayacağız!

Hem Doğru Bilgi, Hem Motivasyon Kaynağı

Biz, beslenme ve diyet konusunda tıbba aykırı, kulaktan dolma bilgilere ve uygulamalara şiddetle karşı çıkıyoruz. Zira biliyoruz ki; ‘kız benim eniştem de şundan yediydi, iyi geldi’ denen şeyler genelde işe yaramıyor. Bazıları da şu zayıflatır, şu kilo aldırır diye işkembeden öyle bir sallıyor ki matematik testi çözerken böyle sallamamışızdır…

Halbuki bu, sağlık konusu ve error not found hatasını kaldırmaz. O yüzden biz www.zayiflariz.com olarak bu ismi boşuna seçmedik. Zayıfladık, zayıflatıyoruz, ilelebet zayıflatmaya kararlıyız!

Övünmek gibi olmasın, ayıptır söylemesi ama yayınladığımız doğru ve güvenilir bilgilerle hem insanların fit bir vücuda kavuşmalarına destek oluyoruz hem de onların ‘yok abi, ben yapamayacağım bu işi; battı balık yan gider, obeziteye kadar yolum var ne yapayım?’ moduna girmelerine engel oluyoruz. Doğru bilgi ve motivasyon depolarını sonuna kadar dolduruyoruz ki bir eksik-gedik kalmasın, rahat rahat zayıflayın.

Biz Neler Yapıyoruz?

‘Her diyet şahsına münhasırdır.’ Anlayışıyla hareket ediyor, herkesin kendine göre bir diyet bulabilmesi için geleneksel diyet listelerinden en güncel diyet listelerine varıncaya dek muhtelif diyet programları yayınlıyoruz.

Kesinlikle bir diyet listesini sadece yayınlamakla yetinmiyoruz. O diyette başka neler yenir, neler yenmez; hangi taktiklere dikkat edelim ki PC oyununda yüksek FPS aldığımız gibi burada da double verim alabilelim? Sorularınızı da cevapsız bırakmıyoruz.

Glisemik indeks ve vücut yağ oranı gibi zayıflama konusuyla samimi bir ilişki içinde olan önemli kavramları enine boyuna açıklıyor; gerek fıstık ezmesi gibi delisi olduğumuz, gerek pırasa gibi burun kıvırdığımız, a’dan z’ye türlü türlü yiyeceklerin besin değerlerini ve kalori miktarlarını mercek altına alıyoruz.

Özetle konu zayıflama ve diyet ise hiçbir şey bizden kaçamaz!

 

Başa dön tuşu